Dzisiejsze czasy sprzyjają zainteresowaniom ezoterycznym. Wielu młodych ludzi wkracza w nowe, dorosłe życie lękając się o swoją niepewną przyszłość. Wychodząc naprzeciw podobnym zainteresowaniom, w polskim Internecie co i rusz wyrastają różne serwisy zajmujące się ezoteryką, magią, wróżbiarstwem czy astrologią. Serwisy ezoteryczne z prawdziwego zdarzenia powstają jednak dość rzadko. Jednym z nich jest ParaSfera (www.parasfera.pl).


Anna Kempisty - pomysłodawczyni i założycielka

Za serwisem ParaSfera stoi znana zainteresowanym przedstawicielka branży ezoterycznej, popularna wróżbitka i tarocistka z Warszawy. Pani Anna Kempisty. W swoim fachu pracuje już dość długo, bo szesnaście lat. Jej ulubionym sposobem wróżenia jest wyczytywanie przyszłości z kart Tarota. Pani Anna fachową wiedzę i wysoki stopień profesjonalizmu łączy z przebogatym doświadczeniem zawodowym oraz daleko idącą specjalizacją.

Jak osoba Pani Anny wpływa na ogólny poziom ParaStrefy. Co dość logiczne, jest to wpływ znaczny i ze wszech miar pozytywny. Sytuacja jest analogiczna do tej, w której na czele przedsiębiorstwa staje nowy kierownik, będący uznanym autorytetem w swej dziedzinie i firmujący odtąd wszystkie poczynania firmy w tym czy innym zakresie. Wysoki poziom kierownika przekłada się z kolei na wysoki poziom pracowników. Profesjonalista chce prowadzić swoją działalność na najwyższym poziomie, w związku z tym szuka specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach, którzy pomogą mu zbudować najlepszy, najbardziej profesjonalny i najbardziej efektywny zespół. Właśnie tak Pani Anna Kempisty podchodzi do serwisu ParaSfera, którego jest pomysłodawczynią, założycielką i kierowniczką.


Dla kogo powstała ParaSfera?

    Na początku zostały już wspomniane czasy, w jakich przyszło nam teraz żyć; czasy pokojowe, choć niepewne i niespokojne. Nic dziwnego, że tylu ludzi, niezależnie od płci, wieku, religii, zainteresowań czy statusu społecznego z niepokojem spogląda w przyszłość, choćby tę najbliższą, pragnąc uchylić chociaż rąbka jej tajemnicy. Życie polega na ciągłym planowaniu, zatem ludzie ci żyliby spokojniej i w mniejszym stresie, gdyby mogli przewidzieć, co ich spotka następnego dnia, za tydzień, miesiąc, rok czy dziesięć lat. To właśnie dla takich ludzi powstała ParaSfera. To właśnie oni będą najważniejszymi i najczęstszymi klientami ParaSfery.

Ale czy tylko? Nie! Nie możemy wszak zapominać o tych entuzjastach astrologii, którzy sami, z mniejszym lub większym powodzeniem, parają się tym zajęciem. ParaSfera to miejsce, w którym mogą oni rozwijać swoje kwalifikacje pod okiem bardziej doświadczonych starszych kolegów i koleżanek, ale także, co chyba najważniejsze, pomagać ludziom.

ParaSfera rajem dla klientów


Co klient znajdzie dla siebie w ParaSferze? Dużo, bardzo dużo, a nawet jeszcze więcej! Oferta ParaSfery bazuje przede wszystkim na różnego rodzaju horoskopach klasycznym, uroczym, kwiatowym, chińskim oraz erotycznym. Do tego mamy karty wszelakiej maści: klasyczne, Lenormand, cygańskie, anielskie. Oczywiście, nie mogło też  zabraknąć wróżb klasycznych: Tarota, wahadełka, run, talizmanów, numerologii i cyfrologii, sennika i przesądnika, Reiki, białej magii, jasnowidzenia czy wizjonerstwa. Jak widać, nawet najbardziej wybredni klienci znajdą w ParaSferze coś dla siebie.


Profesjonalizm jest w ParaSferze najważniejszy!


Profesjonalizm jest w ParaSferze najważniejszy! truizm ten, choć brzmi jak bardzo oklepany slogan jakiegoś copywritera klasy B, znakomicie oddaje podejście Pani Anny Kempisty do idei serwisu. ParaSfera ma pomagać ludziom, i to na najwyższym poziomie, dlatego też eksperci zatrudniani w serwisie przechodzą przed przyjęciem proces weryfikacyjny. Weryfikacja kandydatów na ekspertów polega na sprawdzaniu ich wiedzy, kwalifikacji oraz doświadczenia, co pozwala na wybór spośród gąszczu kandydatów tych najlepiej przygotowanych, profesjonalistów i specjalistów, jednym słowem: ekspertów. To właśnie ci eksperci są prawdziwą wizytówką ParaSfery!