Informujemy o wprowadzeniu akcji promocyjnej pod tytułem

"Teraz 30% dają Wróżki".

W ramach promocji każdy użytkownik serwisu Parasfera.pl, który zasili swoje konto dowolną kwotą, otrzyma dodatkowe środki o wartości 30% wpłaconej kwoty.

Każdy użytkownik może skorzystać z tej promocji tylko raz - jego pierwsze doładowanie zostanie powiększone o połowę, natomiast kolejne doładowania pozostaną bez zmian. Pozyskane środki/ punkty będzie można wykorzystać na usługi prowadzone w ramach serwisu: "Zamów rozmowę", "Chat na stronie", "Kontakt mailowy".

 

Zasady promocji "Teraz 30% dają Wróżki":

1. Tytuł promocji: "Teraz 30% dają Wróżki".

2. Organizatorem i fundatorem promocji jest Wróżka Anna Kempisty, właściciel serwisu ezoterycznego ParaSfera.pl


3. Na datę rozpoczęcia promocji wyznaczamy dzień 03.12.2011 a na dzień jej zakończenia dzień 13.01.2012.


4. Ponieważ promocja ma bezpośredni związek z zasileniem konta użytkownika obejmuje więc takie formy kontaktu z doradcą jak: "zamów rozmowę", "czat na stronie", "kontakt mailowy".


5. Promocja skierowana jest wyłącznie do użytkowników nie posiadających zarejestrowanego konta w serwisie ParaSfera.pl. Do uczestnictwa w promocji wymagane jest bezpłatne zarejestrowanie konta na serwisie ParaSfera.pl poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie http://www.parasfera.pl/rejestracja/ .


7. Jak skorzystać z promocji (krok po kroku):
   - zarejestruj konto,
   - zaloguj się na nie,
   - zasil konto (pamiętaj, że czym większą ilością punktów je zasilisz tym mocniej zadziała promocja np. zasilenie 100 PLN dodaje 30 zł gratis zaś zasilenie konta 1000 PLN dodaje 300 PLN gratis),
   - wybierz dowolnego doradcę oraz dowolną usługę objętą promocją i korzystaj z porad do wyczerpania środków,
   - pozyskane w ten sposób środki możesz dowolnie rozdysponować w czasie jak i w sposobie ich wykorzystania.


8. Punkty promocyjne nie zostaną przydzielone użytkownikowi rejestrującemu więcej niż jedno konto oraz nie użytkownikowi zakładającemu nowe konto jednocześnie posiadającemu już konto zarejestrowane.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału.

Zespół Administracji ParaSfera.pl