• Ilość zamawianych rozmów 47
 • Ilość rozmów telefonicznych 1428
 • Ilość SMS chatów 14537
 • Ilość chatów na stronie 656
 • Ilość kontaktów mailowych 292


Jasnowidz Maria Maj

Sprawdzone Wrózby

Życie bywa nieprzewidywalne. Mimo rozwoju cywilizacji wielu zdarzeń nie można zaplanować, człowiek nie ma takiej władzy, by stworzyć scenariusz, który pozostanie niezmienny. Są jednak sposoby, by przewidzieć pewne zdarzenia, niwelując tym samym własną postawę życiową, a niekiedy nawet dalekosiężne plany. Mowa tu o wróżbach, które nie są wyrocznią, lecz wskazówką. Nazywam się Maria Maj, jestem wróżką. Moje doświadczenie zdobywałam skrupulatnie studiując tematyczną literaturę, wsłuchując się w głos własnej duszy, ufając intuicji i kartom.

Wróżby przez 24h

Z usług wróżki korzysta wiele osób. Jedni preferują kontakt bezpośredni, dlatego przychodzą do mnie, innym wystarczy wróżba przesłana za pośrednictwem sms-a lub maila. Pomocny w tym przypadku okazuje się serwis ezoteryczny ParaSfera, z którym współpracuję i któremu ufam. Jest to serwis wróżek 24h, dzięki czemu wróżbę można otrzymać o każdej porze. Należy jednak pamiętać, że ważne jest to, by ufać wróżce, nie bać się jej i nie traktować wróżb jak wyroczni. -------- Profesjonalne wróżby nie starszą, nie wzbudzają lęku i niepokoju, nie są wyrocznią. Dobra wróżka doskonale wie, że karty wskazują różne możliwości, udzielają rad, życiowych podpowiedzi, wskazówek, dzięki którym można podążać właściwą drogą. Jako doświadczona tarocista i numerolog zdaję sobie sprawę, że dla wielu moich klientów karty Tarota są czymś niezwykłym, na swój sposób ekscytującym, wzbudzającym silne emocje. Jest to reakcja jak najbardziej właściwa, należy jednak pamiętać, że podczas wróżenia potrzebny jest spokój i wewnętrzne wyciszenie.

Wróżby z kart tarota

udzielają rad, wskazują kierunek najbardziej prawdopodobny, umożliwiając jednak ewentualną zmianę działania. Dają odpowiedzi na wiele pytań, są to jednak odpowiedzi otwarte. Wiele osób uważa, że polska wróżka to doskonały doradca dla duszy, duszy zmęczonej, zszarganej codziennością. Często słyszę, że Maria Maj to sprawdzona wróżka, doskonała w tym, co robi. Cieszy mnie to bardzo. Dokładam wszelkich starań, by wykonywać profesjonalne przepowiednie, rzetelne i wiarygodne.

Wróżenie

to swego rodzaju magiczne wrota przez które potrafią przejść wyłącznie wybrani. Z pewnością jest w tym stwierdzeniu sporo racji. Portal ParaSfera oferuje szeroki wachlarz usług. Sporym zainteresowaniem cieszą się wróżby na telefon za granicą, z których korzystają osoby ufające wyłącznie polskiej wróżce. W ofercie jest także wróżenie sms, proste i wygodne. Wielu klientów radzi swoim znajomym: „zamów rozmowę na telefon z rejestracją”, a otrzymasz fachową i rzetelną wróżbę. Jest to prawda, warto jednak wiedzieć, że istnieją także wróżby bez rejestracji.

Często pojawiają się także pytania o Wróżby online

. Są one realizowane tak samo profesjonalnie jak podczas bezpośredniego kontaktu. Wróżka online ufa swoim umiejętnościom i kartom. Największym zainteresowaniem cieszą – rzecz jasna – wróżby na miłość, choć karty rozkładać można także w innych dziedzinach życia. Szczególnie polecam wróżby na telefon, ponieważ możesz do mnie zadzwonić nawet z Nowego Jorku, Londynu czy z Irlandii, Holandii, Niemiec lub innego kraju. Musisz zarejestrować się na serwisie ParaSfera i tylko doładować konto. Zamówisz rozmowę a ja oddzwonię. W Polsce możesz zadzwonic do mnie z polskiego numeru bez rejestracji. Napisz do mnie email jesli to dla Ciebie wygodna forma wrózenia lub jesli szukasz taniej wrózby to zapraszam na wrózby SMS. 

Zapraszamdo mnie zawsze kiedy potrzebujesz porady wróżki, zawsze kiedy jestem zalogowana.

Jasnowidz Maria Maj

Opinie o ekspercie
 • Bozka 3/5
  02.09.2013 19:18:45

  Od wielu miesięcy piszę i kontaktuję się telefonicznie ... niestety z tygodnia na tydzień .. nie sprawdza się ..choć otrzymałam wiele otuchy i wsparcia ... nic poza tym ...czasem pewnie karty płatają figla ...nie we wszystko można wierzyć ...

 • onax 5/5
  27.07.2013 08:09:23

  Jest po prostu....dobra........mi się sprawdziła przepowiednia. Polecam :)

 • camilla35 4/5
  04.06.2013 18:55:26

  Dziekuje...oby sie spełniła...

 • annmis93 5/5
  08.02.2013 17:36:30

  Wspaniała osoba ;) Z serca polecam

 • Bozka 5/5
  13.10.2012 23:08:35

  Piękne słowa otuchy ;-) Dużo ciepła i wiary w to co juz nie wierzymy ;-) cudowny człowiek , więcej widzi niż my !! Polecam ..

 • rrffkk 5/5
  03.10.2012 14:45:50

  Jestem bardzo wdzięczny za wsparcie Pani Marii. Gdy widziałem wszystko w ciemnych barwach, Pani Maria z kojącym spokojem i życzliwością podpowiadał mi, jak sytuacja się dalej rozwinie i jak poradzić sobie z emocjami. Choć początkowo nie mogłem uwierzyć w niektóre odpowiedzi, jedna za drugą zaczęły się spełniać. To doprawdy niesamowite. Bardzo polecam - słowa Pani Marii leją miód na zagubione serce.

 • niunia10110 5/5
  23.09.2012 18:45:29

  dziekuje super osoba ocena sytuacji 100% polecam i napewno powroce

 • stysia 5/5
  14.07.2012 17:46:03

  Cudowna osoba :)

 • kari 5/5
  08.05.2012 13:25:12

  Dziękuję! ;))

 • 5/5
  13.01.2012 21:57:08

  jak dla mnie rewelacja...:) dziekuje jeszcze raz Pani Mario i czekam na spelnienie przepowiedni.....dzieki Pani latwiej znosze te trudne chwile.....:)