Czy to zauważamy, czy nie liczby mają wielki wpływ na nasze życie i mogą nam udzielić wielu przydatnych informacji. Numerologia to właśnie dziedzina ezoteryki, która może nam pomóc w zrozumieniu niezwykłej mocy drzemiącej w liczbach rządzących naszym przeznaczeniem.

 

Numerologia online – poznaj niezwykłą moc liczb

Liczby mogą pomóc nam w drodze do samopoznania, udzielając informacji o cechach naszego charakteru – zarówno tych, które są pozytywne, jak i tych, nad którymi powinniśmy popracować, żeby nie utrudniały nam życia.

 

Jak poznać liczbę rządzącą naszym życiem?

Jedną z liczb, które rządzą twoim życiem, jest ta związana z datą urodzenia. Osoba urodzona 5 sierpnia 1987 roku jest numerologiczną dwójką (a przy okazji także jedenastką, ale liczbom mistrzowskim poświęcimy osobny artykuł). Z czego to wynika? To po prostu suma kolejnych cyfr w dacie urodzenia:

5 + 8 + 1 + 9 + 8 + 7 = 38

3 + 8 = 11

1 + 1 = 2

Podobne obliczenia można przeprowadzić względem dowolnej daty. Jeśli już wiesz, jaką jesteś liczbą, zapraszamy do przeczytania krótkiego opisu twojego charakteru.

 

Numerologia online: liczba jeden

Numerologiczna jedynka to prawdziwa indywidualistka, która świetnie radzi sobie sama, ale równocześnie potrafi przewodzić ludziom. Źle znosi krytykę i jest łasa na pochwały, które działają na nią mobilizująco. Jest pełna entuzjazmu i łatwo zapala się do nowych rzeczy, ale bardzo często nie doprowadza swoich przedsięwzięć do końca. Najlepiej czuje się, gdy wokół dużo się dzieje, ale równocześnie jest bardzo wrażliwa i w trudnych chwilach potrafi się zamknąć w sobie i wycofać. W swoich decyzjach zazwyczaj kieruje się rozumem i swoją własną wolą, cechuje ją otwarcie na świat, jest odważna i ambitna.

 

Numerologia online: liczba dwa

Numerologiczna dwójka to osoba uczuciowa, łagodna i tolerancyjna, o wyjątkowo chłonnym umyśle. Łatwo nawiązuje kontakty, dzięki swojej wrodzonej serdeczności i niechęci do konfliktów. Dwójki raczej nie narzucają innym swojej woli, co nie oznacza, że nie potrafią wpływać na innych – bardzo często ich umiejętności komunikacyjne sprawiają, że są w stanie przekonać ludzi do zrobienia czegoś, czego normalnie by nie zrobili. Numerologiczna dwójka ceni piękno w każdej postaci, jest idealistką i miłośniczką intelektu, ale bywa że brakuje jej asertywności – musi nauczyć się mówić nie i stawiać na swoim. Zdarza się, że łagodność i spokój dwójki wiąże się z niepewnością i skłonnością do kompleksów. Dwójki bywają też drażliwe w sytuacjach stresujących.

 

Numerologia online: liczba trzy

Trójki są kreatywne i łatwo nawiązują kontakty. Cechuje je wrodzony optymizm i niechęć do nudy i stagnacji, lubią, gdy wokół dużo się dzieje. To pełni radości ekstrawertycy, którzy kochają pracować z innymi, prawdziwe dusze towarzystwa, z którymi po prostu dobrze się przebywa. Mają własny styl, a wygląd zewnętrzny jest dla nich istotny, ale pod ich zaraźliwą radością bardzo często kryje się strach przed odrzuceniem i potrzeba akceptacji. Świetnie sprawdzają się na publicznych stanowiskach, które wymagają bezpośrednich kontaktów z innymi ludźmi.

 

Numerologia online: liczba cztery

Numerologiczne czwórki to urodzeni organizatorzy. Cechuje je zorganizowanie, dyscyplina i solidność – to osoby, na których można polegać. Czwórki cierpliwie dążą do celu, nawet gdy na swojej drodze napotykają przeciwności losu. Kochają porządek i lubią mieć wszystko poukładane, czasem aż do przesady. Muszą pamiętać, że nie samą pracą żyje człowiek i znaleźć też trochę czasu na odpoczynek i relaks. Czwórka to osoba, która nie lubi zmian i którą drażni chaos, w swoich działaniach kierują się zdrowym rozsądkiem. Świetnie sprawdzają się w sytuacjach kryzysowych, a ich przyjaciele zawsze mogą na nich polegać. Czasem bywają jednak zbyt surowe dla samych siebie i swojego otoczenia i muszą pracować nad swoją wyrozumiałością.

 

Numerologia online: liczba pięć

Mało które numerologiczne piątki potrafią długo usiedzieć w jednym miejscu, potrzeba serca pcha je do działania i podróży, kochają, gdy wokół dużo się dzieje. Bywa że potrafią w ciągu kilku chwil podjąć decyzję zmieniającą całe życie i rzucić się na spotkanie przygodzie. Są dowcipne i pełne uroku, łatwo się uczą, ale zdarza się, że cechuje je lekkomyślność, a wszechstronna wiedza sprawia, że uważają się za osoby, które wszystko wiedzą najlepiej i czasem zbyt zdecydowanie narzucają innym swoje zdanie. Piątki to niespokojne dusze, których urok osobisty sprawia, że cieszą się powszechnych szacunkiem i sympatią otoczenia.

 

Numerologia online: liczba sześć

Szóstki to osoby, które do pełni szczęścia potrzebują spokoju i bezpieczeństwa. Raczej są domatorami i cenią ustabilizowane życie rodzinne pełne miłości, nie potrzebują mocno rozbudowanej sieci kontaktów, skupiając się na swoich najbliższych, ale uwaga – czasem zapominają o własnych potrzebach, próbując uszczęśliwić osoby, które cenią. To osoby miłe i dobre, ale zdarza się, że bywają zaborcze i zazdrosne. Szóstki to perfekcjoniści, a swoje wysokie wymagania stosują i do samych siebie, i do innych osób. Ten sam perfekcjonizm sprawia, że często biorą na siebie zbyt dużą odpowiedzialność, uważając że to właśnie one wszystko zrobią najlepiej. Równocześnie szóstki to osoby charyzmatyczne, ceniące sobie luksus i komfort. Na szczęście zazwyczaj dobrze radzą sobie z pieniędzmi. Odczuwają także wewnętrzną potrzebę służenia innym pomocą, nierzadko zapominając o własnych potrzebach.

 

Numerologia online: liczba siedem

Numerologiczne siódemki bardzo często są osobami, które kierują się intuicją i mają ku temu wyjątkowe możliwości. Są otwarte na to, czego inni nie widzą i miewają prorocze przeczucia, co wiąże się także z wyjątkową wrażliwością na emocje i potrzeby innych. Siódemki są wyrozumiałe i nakierowane na duchową sferę życia, szukają ukrytych znaczeń i głębszego sensu. To osoby fascynujące, ale często przy pierwszym kontakcie mogą wydawać się pełne rezerwy i wycofane. Fascynuje je sztuka i wiedza tajemna, są także świetnymi słuchaczami. Mają również wyjątkowo bujną wyobraźnię, która bywa przyczyną ich problemów – bywa że zbytnio bujają w obłokach, zapominając o codzienności.

 

Numerologia online: liczba osiem

Dla numerologicznych ósemek bardzo istotna jest pozycja i poczucie, że ich działania mają znaczenie. Potrafią bardzo ciężko pracować, dążąc do wyznaczonych celów i spełnienia swoich marzeń. To osoby wytrwałe, ambitne i zorganizowane, które do działania potrafią zmotywować nie tylko siebie, ale także innych. Mają jednak skłonność do rządzenia, a ich upór może działać na innych odstraszająco. Równocześnie bardzo często cieszą się szacunkiem, zwłaszcza w pracy, ze względu na pracowitość i wyjątkową lojalność. Niestety, w drodze do sukcesu ósemkom zdarza się zapominać o współpracownikach i najbliższych – muszą one pracować nad swoimi umiejętnościami interpersonalnymi.

 

Numerologia online: liczba dziewięć

Dziewiątki najlepiej podsumowuje jedno słowo – wizjonerzy. Są nieustannie pełne energii i pomysłów, a do wyznaczonych celów dążą z niezwykłym entuzjazmem, nierzadko kierując się intuicją. Nie boją się wyzwań, ale zdarza im się nie doprowadzać rozpoczętych przedsięwzięć do końca – po części z braku cierpliwości, po części z powodu kolejnego pomysłu. Do działania pcha je potrzeba pracy dla dobra ogółu i zmieniania świata na lepsze. Ich wrodzona ciekawość potrafi być dla innych przytłaczająca, zwłaszcza w związkach – ósemkom zdarza się traktować i analizować swoich partnerów jak preparat pod mikroskopem. Nie zmienia to jednak faktu, że są do osoby kochające i romantyczne.

 

Skontaktuj się z ekpertami od magii liczb: numerologia online.