Prawo Przyciągania jest największym i najistotniejszym SEKRETEM ludzkości.... ,,

 

Sekret jest odpowiedzią na to co było, jest i kiedykolwiek będzie....R.Emerson

 

Ludzie podlegają jednakowym prawom,o jednym z nich mówi SEKRET, jest to Prawo Przyciągania. Zasada ta oddziałuje na nas wszystkich, czy tego chcemy czy nie. Każdy jednak ma wpływ na skutek jaki wywiera powyższe prawo na nasze życie, bowiem to nasze MYŚLI ukierunkowują je odpowiednio. Myśl jest energią, można ją nawet zmierzyć, wysyłamy tą energie w świat i ona do nas powraca, a w jakiej formie zależy od nas.

Moi drodzy nie wiem czy zdajecie sobie sprawę iż wszystko o czym pomyślimy ,wszystko czego pragniemy zostaje do nas przyciągnięte. Mówi się że pozytywne myśli przyciągają pozytywne wydarzenia i odwrotnie. Nasze myśli są więc w pewien sposób MAGICZNE:)......

Niestety często nie zdajemy sobie sprawy z Magii Myśli, za bardzo koncentrujemy nasze myśli na negatywnych uczuciach, powielając te złe, czasami wręcz destrukcyjne. Nawet gdy chcemy odmienić coś w naszym życiu na lepsze, nie potrafimy prawidłowo tego wyrazić, nawet w myślach. A właśnie od tego należało by zacząć, prawidłowo, pozytywnie myśleć i często powielać te myśli. Gdy bowiem wysyłamy w świat takie dobre myśli ,gdy myślimy np. ,,chcę być bogaty, bogata, chcę mieć piękny dom itp. to następuje w pewnym momencie sprzężenie zwrotne i myśli do nas powracają, w formie spełnionych pragnień :)

Jeśli uwierzymy że możemy coś osiągnąć i będziemy to powtarzać w myślach ,to przyciągniemy te pozytywne pragnienia.

Pomocna jest tu metoda wizualizacji, czyli wyobrażania sobie jak by wyglądał ten nasz dom, jak byłby umeblowany, wyobrażenia sobie nas odpoczywających w ulubionym fotelu .Takie myśli i wizualizacje powinniśmy powtarzać codziennie przez parę minut, koncentrować się na nich.....ponoć to działa, na pewno nie zaszkodzi spróbować :).

Dałam tu za przykład myśli ,pragnienia o domu, jednak mogą być to jakiekolwiek marzenia i cele. Często po prostu nie wierzymy w ich realizację i tak też się dzieje w przyszłości, sprzężenie zwrotne działa bowiem i na myśli negatywne niestety.

Ludzie często chcąc nawet osiągnąć coś pozytywnego źle ukierunkowują swoje myśli, ich treść brzmi wówczas ,,nie chcę być biedny ,biedna....nie chcę mieszkać w tej ciasnej dziurze itp.To jest podstawowy błąd ,gdyż PRAWO PRZYCIĄGANIA ,to sprzężenie zwrotne ,nie rozgranicza tego że coś chcemy czy nie chcemy, ono koncentruje się na konkretnym słowie i życzeniu, jeśli więc myślimy że nie chcemy mieszkać w danym miejscu wysyłamy w świat wizje tego właśnie miejsca i ona do nas powraca jako rzecz ,czyli w konsekwencji nadal tkwimy w tej ,,ciasnej dziurze ..:)

Każda wysłana przez nas myśl to wysłana energia, która do nas powraca .Dbajmy więc o to ,aby otaczać się jak najbardziej pozytywną energią i taką wysyłać, zostanie ona wzmocniona i powielona .Natomiast jeśli będziemy wysyłać negatywną energię w formie pesymistycznych, źle wyrażonych myśli, to będziemy dokarmiać złe wydarzenia, przyciągać negatywne energie i powielać je. Nie należy więc myśleć ,,nie chcę wojen, należy walczyć o sprawiedliwość itp. gdyż dokarmiamy w tym momencie złe wydarzenie jakim jest wojna i powielamy je. Gdy natomiast pomyślimy ,,na świecie powinien panować pokój, gdy zaczniemy się koncentrować na tym jak oddziaływać na ludzi pokojowo, przyciągniemy pozytywną energię.

Myśl jest energią, ta zaś to MOC ,moc która działa i urzeczywistnia nasze pragnienia, jeśli oczywiście w nią uwierzymy.

Moi drodzy od czego więc zacząć? od zmiany sposobu myślenia i nastawienia do świata. Bądźmy bardziej przychylni wszystkiemu dookoła, bardziej optymistyczni ,popracujmy nad naszą wewnętrzną radością :),starajmy się zobaczyć szklankę do połowy pełną, a nie do połowy pustą.....ona bowiem będzie taka jaką sobie wyobrazicie ,jaką ją postrzegacie ;).

Bądźcie po prostu optymistyczni, nawet gdy na tę chwilę świat nie wydaje się być takim dla Was, gdyż w ten tylko sposób możecie to zmienić.

Magia myśli działa jeśli się w nią uwierzy i wytrwa ,nie wolno bowiem wątpić, nic nie dzieje sie od razu ,wszystko wymaga pracy i czasu .Gdy jednak zbyt szybko zwątpicie i pomyślicie ,,to nie działa....tak też się stanie, Wasza myśl zostanie wysłana jako życzenie i ono się spełni, czyli pozostaniecie w punkcje wyjścia ,a raczej oddalicie się od spełnienia swoich pragnień.

Kochani życzę Wam samych dobrych pozytywnych pragnień ,marzeń i MYŚLI, gdyż one są MAGICZNE i się spełniają :)

 

Pozdrawiam serdecznie Abigail

 

 

 

Zawartość tego materiału chroniona jest prawami autorskimi. Treści publikowane przez jej autorów stanowią utwór w rozumieniu przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych i podlega ochronie przewidzianej w tej ustawie.
Podstawą do egzekwowania roszczeń za bezprawne wykorzystywanie materiałów są ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. oraz ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji z dnia 16 kwietnia 1993r.