Wrózby z kart Tarota

Osoby, które stoją na rozdrożu lub sa pogubieni w gąszczu zdarzeń nie potrafią spojrzeć  obiektywnie na swój problem , dlatego każde słowo wróżki ma istotne znaczenie…

Poniżej zamieszczam kilka przykładowych   opowieści…wszystkie historie są prawdziwe i zamieszczam je za zgodą osóbo których napiszę. Mam nadzieję, że opisy przepowiedni pokażą jak pracuję ze swoimi  kartami ...Jest to jednocześnie wskazówka dla zainteresowanych Tarotem i kartami geomancyjnymi jak zadawać pytania i jak ja odczytuję przesłania płynące  z  rozkładu kart …

Zanim jednak przytoczę przykładowe rozkłady pragnę wspomnieć, że każdy odczytuje karty inaczej, najważniejsza jest intuicja zatem ten sam rozkład może być odczytany pod innym kątem przez różnych Czytających…wg mnie najważniejsze jest by Pytający czyli Klient sam zadecydował jak wykorzystać przekaz płynący z kart…

Historia zapisana w Kartach Tarot.

Czy uda się pokonać kryzys pani A.D. i pana A.F. ? – są w tymczasowej separacji, nie mają dzieci a staż ich związku to 2 lata.

Wyjątkowo użyłam do rozkładu talii „Mistyczny Tarot Marzyciela” (na bazie Ridera-Waite’a) . Na początku opiszę klasyczne znaczenia dla talii Rider-Waite’a a później dopowiem co na temat poszczególnych kart mówi także autorka „Mistycznego Tarota Marzyciela”- Barbara Moore. Znaczenie karty wg autorki i Ridera-Waite’a nie wykluczają się wzajemnie , bowiem każda karta może nieść więcej niż jedno przesłanie , które nie wyklucza się wzajemnie...

Po zastosowaniu klasycznych czynności wstępnych jakimi są potasowanie kart, pomieszanie oraz trzykrotne ich przełożenie od siebie wyciągnęłam 8 kart z wierzchu stosu. Odczytuję je następująco.

Karta nr 1 –jak partnerka czuje się w związku – 3 denar, karta nr 2 –jak partner czuje się w związku – odwrócona Kapłanka, 3 -co wg partnerki nie jest tak jak powinno być – odwrócone 6 kielichów , 4 - co wg partnera nie jest tak jak powinno być – odwrócone 5 kielichów , 5 -źródło (przyczyna) problemu – odwrócone 3 kielichy  , 6- co wciąż łączy partnerów – odwrócone 2 kielichy, 7- w jaki sposób rozwiązać problem – giermek mieczy, 8 -czy uda się pokonać kryzys – as kielichów.

Krótko mówiąc partnerce odpowiada istniejąca sytuacja- wg Moore karta ta oznacza pełnię spełnienia zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Jako że jest to  to karta materialna można domniemywać ,  że dla Pani ważna  jest sfera materialna a zwłaszcza zawodowa, która obecnie wygląda stabilnie. Partner natomiast  nie czuje się komfortowo a karta Kapłanki mówić może także  dosłownie o informacjach (tajemnicach) , które ukrywa przed światem lub które muszą na razie pozostać ukryte. Kapłanka w odwróceniu może także symbolizować starszą kobietę np. matkę lub teściową, tu może wskazywać  że partner zamiast na partnerce skupia się np. na swojej matce . Wg partnerki problemem jest to , iż partner nie  jest zainteresowany budowaniem relacji rodzinnych i tworzeniem domu (wg Moore karta ta oznacza, iż  nie wspominamy dobrze przeszłości i nie chcemy do niej wracać), wg partnera jego partnerka już pogodziła się z rozstaniem i zaczęła nowe życie co niejako potwierdza nam poprzednia karta 3 denary. Źródłem problemu może być zbyt niefrasobliwy styl życia któregoś z małżonków a nawet obecność 3ciej osoby w układzie czyli zdrada (3 osoby na karcie 3 kielichy). Wg Moore karta może mówić o zawodzie ze strony osób na które liczyliśmy- rodziny i/lub przyjaciół. Jedno bynajmniej nie wyklucza drugiego. To co wciąż ich łączy- tak naprawdę sprawy formalne a nie uczucie . Wg Moore karta ta mówi o braku więzi emocjonalnych. Rozwiązaniem problemu byłoby przyjście na świat dziecka -tu potraktowałabym tą kartę dosłownie jako „giermek=dziecko” lub ewentualnie jako "przesłanie wiadomości" drugiej osobie (jako że o rozkład poprosiła partnerka domniemywam, że to ona powinna uczynić pierwszy krok). Zatem czy uda się pokonać kryzys? Asy zawsze mówią o szansach i możliwościach . Moim zdaniem uda się pokonać kryzys pod warunkiem dania sobie „szansy”– w przenośni i dosłownie. Kielichy jak i denary przyporządkowuje się najczęściej płci pięknej zatem  as kielichów sugerowałby , że zależy to od partnerki. Ja jednak uważam ,  że w tym przypadku kielich z wylewającą się wodą może oznaczać partnera tj.  ten element męski, który umożliwi przyjście na świat  nowego życia .Wg Moore as kielichów to konieczność także duchowego przebudzenia, dania sobie kolejnej szansy na uczucie.

Historii ciąg dalszy – dopowiedzenie po interpretacji. Partnerka wystąpiła z wnioskiem o rozwód  podając jako przyczynę niechęć małżonka do posiadania dzieci   oraz jego liczne zdrady. Wspomniała również , iż partner jest emocjonalnie zależny od swojej matki.

 
Przepowiednia z Kart Tarot.

Dostałam pytanie czy w ciągu kilku miesięcy  właściciel pewnej firmy odzyska należności od swojego Dłużnika- firmy Z.?

Po zastosowaniu klasycznych czynności wstępnych jakimi są potasowanie kart Tarota, pomieszanie ich by część z nich została odwrócona oraz trzykrotnym przełożeniu od siebie wyciągnęłam 3 karty z wierzchu stosu. Umawiam się z kartami , że rozkład odczytuję jako – pierwsza pozycja to co przemawia za  pozytywną odpowiedzią, druga karta co jest przeciw -co się nie uda, i karta ostatnia będzie  mówić o ostatecznym rezultacie .

Wyciągnięte karty Tarota to kolejno   Cesarzowa (III) ,  6 kielichów i Król denar. Dociągnęłam kartę dopytując o pozycję 6 kielichów i pokazała mi się karta 10 denar.

Cesarzowa w tarocie w kontekście pytania pokazuje dobrobyt i dobre finanse czyli  pozytywny obrót spraw , Król denarów pokazuje osobę Pytającego trzymającą pieniążki , zatem jak najbardziej pieniążki zostaną odzyskane.

Dopytuję poza rozkładem  kiedy Wierzyciel odzyska należności od Dłużnika- 1 karta - odwrócony Sąd Boży(XX) wskazuje na lato , bardzo prawdopodobne że  jeszcze przed latem a być może należy to odczytywać jako do lata roku następnego  .

Mogę dopowiedzieć już tą historię  gdyż w międzyczasie wyjaśniło się kilka spraw. Firma dała czas Dłużnikowi na spłatę zadłużenia. Dłużnik zaproponował w zamian nieruchomość mieszkalną. Niestety transakcja nie doszła do skutku -6 kielichów- ze względu na jakieś sprawy z przeszłości związane ze sprawami formalnymi (stąd na pozycji co przemawia przeciw pozytywnemu obrotowi lub jakie są trudności pokazała się w dopytaniu karta nieruchomości jako 10 denar) . Firma podała w końcu Dłużnika do sądu i uzyskała  klauzulę wykonalności na Dłużnika na podstawie której ściąga swoje  należności - co może też symbolizować Król denar jako "urząd" .Dłużnik od lata tego roku spłaca w małych transzach  swoje zadłużenie ale końca spłaty jeszcze nie widać

Wrózba na miłość-karty geomantyczne.

A teraz historia pokazana przez karty geomantyczne, których jest zaledwie 16 . Rozkład składa się  z  4 kart .

Klientka jest zainteresowana pewnym mężczyzną. Jeszcze niezbyt dobrze go zna a ona sama jest w trakcie trudnego rozwodu .Klientka  pyta się  jak potoczy się dalej ta znajomość i czy ewentualnie tym razem mógłby to być partner na całe życie. Stosuję rozkład na bazie czworoboku. Wyciągnięte karty w kolejności to :

Sytuacja obecna- LAETITIA (Radość).

Karta ta wskazuje na możliwość dobrej zabawy,spotkań towarzyskich,flirtów i zakochania się po uszy.Czyli mimo trudnej sytuacji klientki czuje się ona dobrze w nowej znajomości i daje jej ona zadowolenie .

 Co przeszkadza w osiągnięciu celu- CARCER (Samotność).

Zbytnie zamykanie się w sobie, być może samotność ze względu , że Klientka przechodzi przez rozwód co na pewno nie jest łatwe i przyjemne oraz  być może pielęgnowanie swoich lęków co do przyszłości.

Aspekty,  których Klientka  nie bierze pod uwagę- POPULUS (Tłum).

Jeżeli chodzi o uczucia od razu karta wskazuje żeby nie szykować się na miłość do grobowej deski.Jest to karta gdzie każdy musi odnaleźć swoje miejsce i  tak jak we Wszechświecie  nasze życie ulega ciągłym przemianom.Nic nie jest trwałe. Czyli nowy związek  może być tylko na “chwilę”.

Podsumowanie- PUELLA (Ewa).

Karta ta mówi o przyjemnych chwilwach zarówno cielesnych jak i duchowych,przynosi nową miłość i zauroczenie . Jako synteza całego układu wskazuje, że związek z panem będzie się rozwijał i da satysfakcję uczuciową ale nie wskazuje niestety , że będzie to na “całe życie” Nie mniej będzie swoistą odskocznią od problemów  trapiących obecnie Klientkę .

Zamów wrózbę dla siebie u wrózki która jest zalogowana na ParaSfera.pl, zamów wrózbę na miłość, zamów wrózbę na pieniądze lub na inny problem który dotyczy Ciebie. Wróżby na telefon, wrózby na email, wrózby online, wrózby SMS i chat z wróżką sa dla Ciebie dostepne na serwisie wrózek ParaSfera. Mieszkasz w Polsce w Warszawie, Szczecinie, Tarnowskich Górach, Gdańsku, Opolu, Wrocławiu, Krakowie, Przasnyszu, Serocku, Lublinie albo może mieszkasz w Londynie, Berlinie w Irlandii, Szkocji, Danii czy Holandii  i szukasz dobrej polskiej wrózki? Zamów rozmowę z wrózką na telefon, zarejestruj się, doladuj konto, a wrózka oddzwoni do Ciebie na wskazany numer. Pamietaj napisz numer kierunkowy telefonu. Lub napisz email i wyslij pytania do wrózki. Otrzymasz profesjonalną wrózbę z kart. To proste, bo Karty Cię znają, wyczują Twoją energię oraz energie ludzi o których zapytasz wrózbitę. Nasze wrózby online sa dostępne całą dobę, nasze wróżki wrózą 24h.