cyklu „Pytania do wróżki Julitty":

 

To pierwszy artykuł z cyklu „Pytania do wróżki Julitty", pisany na wyłączność dla portalu Parasfera. W każdym kolejnym przedstawię przykłady porad udzielanych przeze mnie, z zachowaniem anonimowości danych klientów. Same rozkłady, znaczenie kart, zdjęcia układów są omawiane oddzielnie i zachowałam je dla wiedzy klientów, są specyficznym, unikalnym amuletem adresowanym do konkretenej osoby.

 

Kłopoty w pracy i w życiu rodzinnym.

 

Drodzy Przyjaciele!

 

  Nie ma tak naprawdę tematów niepoważnych, głupich czy mało znaczących, wszystkie są ważne, mimo że pytania pozornie wydaje się często żartem. Jednak wróżbici wiedzą, że dotyczącą kwestii dla naszych klientów istotnych, inaczej przecież nie obdarzalibyście nas takim zaufaniem. Można jednak na ogół pogrupować tematy, chociaż wróżba ZAWSZE jest indywidualna, a przepowiednie czasami odbiegają od tego, czego klient oczekuje. Stąd np. zdarza się, że pytając o problemy w pracy Tarot doradza najpierw rozwiązanie kłopotów rodzinnych, rzutujących na wypełnianie obowiązków zawodowych . Proszę pamiętać, że karty klasyczne czy Tarota ( którymi się zajmuję) stoją zawsze po stronie klienta, nie osób trzecich, dlatego rady i ostrzeżenia we wróżbie zawarte służą osiągnięciu celu, jakim jest dobro osoby, dla której analiza rozkładów jest przeznaczona.

 

Kilka lat temu Pani A. zwróciła się do mnie z następującymi pytaniami:

 

 Witam Panią ponownie! Zdecydowałam się ponownie skorzystać z Pani cennych i sprawdzonych wróżb, zatem zakupiłam kolejną przepowiednię (rozkład pełny 13-kartowy) u Pani i  chciałabym zapytać jeszcze o kilka spraw. W mojej obecnej pracy nie  dzieje się dobrze. Atmosfera jest bardzo ciężka i w dodatku radni - pracuję w sferze publicznej, każą nam przygotować restrukturyzację  a więc szykują się pewnie zwolnienia. Mamy również związki zawodowe, które nieustannie coś planują przeciwko zarządowi.

1. W związku z tym chciałam zapytać jak rozwinie się sytuacja w mojej pracy, czy w ogóle będę nadal pracowała czy grozi mi zwolnienie ? 


1. Odpowiedź:
Zwolnienia będą, mogą Panią objąć w drugiej turze (w przyszłym roku), dlatego warto jeszcze w tym miesiącu wysyłać swoje CV. Najlepiej osobiście poroznosić, gdyż jak wskazuje rozkład mieszka Pani w niezbyt dużej miejscowości, oczywiście wcześniej dobrze przygotowując się. Proszę także pomyśleć o wznowieniu starych planów zawodowych, może nawet własnej działalności - chociaż musi to być dobrze zaplanowane, przemyślane, Tarot doradza poradę znajomego, przyszłego wspólnika. Na pewno nie czekać biernie na rozstrzygnięcia w firmie!2. Jestem na ostatnim roku uzupełniających studiów magisterskich, czy studia w jakiś sposób mi pomogą w znalezieniu nowej pracy ? Jak potoczy się moje życie zawodowe ?


2. Odpowiedź:
Tak, każde dodatkowe umiejętności i kwalifikacje pomogą na rynku pracy. Zwłaszcza tytuł obecnie zwiększa szansę, chodź niekoniecznie praca może być w tej samej branży. Wskazują na to poszczególne w/w w rozkładzie karty, już wcześniej omówione.

 Kolejna kwestia dotyczy naszego domu. Mieszkamy z rodzicami w bardzo dużym domu. Póki pracujemy i rodzice żyją nie ma problemów z jego utrzymaniem.  Jednak wiem, że kiedyś zostaniemy sami - mam nadzieję, że nieszybko.

3. Dlatego chciałabym wiedzieć czy kiedyś uda nam się go sprzedać i wybudować mały domek ?


3 Odpowiedź:
Istnieje spora możliwość, że zmieni Pani plany, ponieważ dzieci dorosną i sprowadzą się do domu z rodzinami, wskazują na to indywidualne rozkłady dot. ich przyszłości. Oczywiście, zawsze będzie mogła Pani go sprzedać, chociaż to wątpliwe, natomiast szansa na budowę nowego jest nikła, prędzej na kupno mieszkania w ciągu 5 lat.

  Następna kwestia dotyczy mojego męża -  pracuje w ciężkich warunkach, teoretycznie zostało mu 10 lat do emerytury.

4. Chciałabym wiedzieć czy uda mu się szczęśliwie dopracować do emerytury ?


4. Odpowiedź:
Tak, nie będzie problemu, nawet gdyby chciał zmienić firmę, łatwo znajdzie nową, chociaż w Jego układzie karty tego nie przewidują.

5. Chciałabym wiedzieć również jaka będzie nasza sytuacja finansowa.


5. Odpowiedź:
Nie jest i nie będzie zła, Pani obawy (szczególnie odnośnie radykalnej utraty pracy bez możliwości zatrudnienia w innej firmie) są w dużej mierze przesadzone. Jednak warto sprawdzić sytuację u doradcy finansowego, ponieważ jeżeli będzie Pani planowała własną działalność, to jego analiza zdolności kredytowej przyda się bardzo. Tarot wspominał w rozkładzie o założeniu własnej firmy, gdyż kiedyś już Pani rozważała taką możliwość, w tym roku będą sprzyjające okoliczności by do tego wrócić. Studia zdecydowanie pomogą rozwinąć się.

  Chciałabym zapytać jeszcze o  naszych synów. Nie wiem czy Pani odpowiada na pytania dotyczące  dzieci, ale jeśli tak to bardzo proszę o odpowiedzi. 

6. Chciałabym wiedzieć czy będą zdrowi, czy widzi Pani jakieś problemy zdrowotne ? 


6. Odpowiedź:
Oczywiście, zawsze jeżeli coś Panią niepokoi, proszę skonsultować się z lekarzem, Tarot nie widzi jednak wypadku niespodziewanego, zagrożenia w kwestiach zdrowotnych, poza przeziębieniami i innymi drobnymi dolegliwościami związanymi z przebywaniem w środowisku dzieci i młodzieży.

7.Starszy syn  kończy gimnazjum, nie chce się w ogóle uczyć chociaż jest zdolny, czy zrozumie, że trzeba się uczyć, czy zacznie się w końcu uczyć, czy skończy szkołę średnią ?

 
7.Odpowiedź:
 Tarot radzi Pani nie zwlekając skonsultować się z psychologiem i pedagogiem szkolnym. Oczywiście to powinna być najpierw wizyta wspólnie z mężem. Kłopoty z nastolatkami są częste, jednak warto tutaj udać się po poradę do specjalisty. Konsekwencja w działaniu, brak tolerancji na "wygłupy", ograniczone zaufanie - wskazane, także poważne rozmowy (np. nie uczysz się - do pracy, i płacisz od jutra za noclegi, posiłki, itp. - albo się wyprowadzasz, bo jesteś dorosły). Faktem jest, że wskutek pracy zawodowej oraz pobłażania wnukom ze strony mieszkających z Państwem rodziców nie mieli Państwo czasu na codzienne rozmowy, przypilnowanie wypełniania obowiązków; teraz to rzutuje na postawę syna. Jednak nie jest za późno.


8. Młodszy  kończy zerówkę, czy będę miała z nim problemy w szkole ? 


8. Odpowiedź:
Przykład idzie z góry - czyli Państwa niekonsekwencja w postępowaniu ze starszym synem jest obserwowana, i sytuacja się powtórzy. Konieczny jest wspólny front Państwa wobec synów i działanie, wg. ustalonego regulaminu. Oprócz tego miłość, zrozumienie, spędzanie wspólne czasu poza pracą - zabawki, TV, Internet nie zastąpią kochających rodziców. Zauważy Pani również, że problemy zawodowe nie są tak istotne, najważniejsza jest rodzina, a praca ułoży się lepiej, gdy nabierze Pani dystansu. Nauka asertywności wskazana.

 

Zapraszam do lektury kolejnego artykułu J.Nieznalska

 

Wróżka Julitta