Horoskop Miłosny

Baran

Miłosna wróżba tarota: Ostatnio towarzyszyło Wam wrażenie, pustki, smutku i strachu. Poczuliście, że wszystko co zbudowaliście legło w gruzach. Być może brakowało Wam podstaw co do dalszego istnienia. Problemy jednak były lub może dalej są do uniknięcia. Czasem zwykła zmiana przyjaciół, otoczenia, miłości, może spowodować ogromną zmianę w Waszym życiu. Musicie się zorientować kto Wam źle życzy. W Waszym otoczeniu znajdować się bowiem będzie osoba, której działanie będzie niszczyło to co naprawiacie. W niektórych przypadkach sam partner będzie taką osobą. Związek który w podstawie jest oparty na seksie, zabawie, to nie jest związek, który ma rację bytu. Wasze uczucia są dosyć słabe i to nie tylko do miłości ale i do całego życia. Towarzyszą Wam ciągłe rozważania. Zastanawiacie się nad tym co dobre a co złe, nad miłością czy romansem. Może też trochę przesadziliście z zazdrością lub ciągle natrafiacie na pokusy. Rok ten wróży dla was nie pewną drogę, drogę ciągłego wyboru. Tylko od was będzie zależało czy to zmienicie.

Rada: Jeżeli czujecie, że w waszym związku dzieje się coś złego lub odczuwacie zły wpływ innych osób. To zróbcie coś by zmienić wasze życie. Jeżeli będziecie stać w miejscu los was skrzywdzi. Wybór należy do was. Siła i wasz los należą do was

Dla samotnych: Zastanówcie się czy przypadkiem to, że jesteście samotni nie jest waszą winą. Ten rok, to rok ciągłych rozważeń. Zresztą chyba ostatnio też tak czujecie. Z jednej strony chcielibyście kogoś mieć z drugiej nie bo uważacie, że to nie ta osoba. Naprawdę ciągłe rozważania nad tym co dobre a co złe nie wpływają na wasze uczucia. Pomyślcie czy szukacie uczuć tam gdzie trzeba. Czy ciągłe pojedyncze kontakty są tym co chcecie w życiu mieć. To od was będzie zależało czy jeszcze w tym roku traficie na prawdziwą miłość. Patrzcie uważnie i nie przegapcie okazji.

Dla osób w związku: Będziecie czuć się rozbici w związku. Wasza druga połówka może was zawodzić. Pojawić się może zdrada czy nadużycia alkoholu w związku. To do niczego dobrego nie doprowadzi. Nie budujcie czegoś co niema podstaw. Jeżeli czujecie, że w życiu może wam się przydarzyć coś lepszego niż aktualny partner to tak zróbcie. Pamiętajcie jednak, że jest też szansa na uratowanie waszej relacji. Najważniejsza w Waszym przypadku jest precyzja co do Waszych uczuć.

 

Byk

Miłosna wróżba tarota: Wasze relację ostatnio wydaja się być bardzo dobre. Może czasem, tak jak to bywa w życiu się kłócicie. Jednak w konsekwencji zawsze dojdziecie do porozumienia. Powiększenie rodziny w tym roku to bardzo dobry pomysł. Sprzyjać wam będzie wyjątkowo ciepła atmosfera do której tak ciężko dążyliście. Towarzysząca umiejętność dostosowania się do sytuacji, da wam pozytywne rozwiązanie lub zakończenie pewnych spraw. Mimo sprzyjającego otoczenia ciągle Wam może towarzyszyć niepewność. Reprezentujecie silną osobę, która może pokonać wszelkie przeszkody. Wasze wnętrze często reprezentuje młodą osobę.( Młody niezdecydowany charakter.) Trzeba w życiu być cierpliwym, dokładnym i odważnym a wszystko będzie się układało tak jak sobie to wymarzyliście. Ważne jest wasze działanie i nie spoczywanie na laurach. Popełniane błędy nie traktujcie jako porażkę lecz jako naukę. Nauczcie się wyciągać logiczne wnioski. W życiu już tak jest, że człowiek jest rozpraszany przez sprawy życia codziennego.

Rada: Miłość zawsze wygrywa z nienawiścią. Pokonanie strachu, wiara we własne siły czy dążenie do celu. Musicie wiedzieć jaką drogą iść. Pamiętajcie aby zawsze obiektywnie oceniać każdą sytuacje i nie wyciągajcie nie potrzebnych wniosków. Więcej wiary w swoje możliwości-tego wam brakuje.

Dla samotnych: No chyba niema już dla was lepszego okresu jak znalezienie prawdziwej miłości jeszcze w tym roku. Nauczcie się jednak dostrzegać to co dzieje się wokół was. Brak pewności siebie, poczucie odrzucenia, czas odłożyć na bok. Trochę chowacie głowę w piasek i nadal będziecie tak robić. Zapamiętajcie, że nabraliście już wystarczająco dużo doświadczenia. Towarzyszy wam może jeszcze dawna porażka, ale na jednej osobie świat się nie kończy. Idźcie ścieżką miłości która na was czeka. Tegoroczny słuszny wybór to szczere i prawdziwe uczucie.

Dla osób w związku: W związku może towarzyszyć wam brak komunikacji. Brak wam pewności co do następnych kroków i co do słuszności wyboru. Chyba zapomnieliście troszkę jakie ciepłe uczucie was łączy. Okres sprzyja dla was by poprawić to co zostało zepsute. Czas też pomyśleć o powiększeniu rodziny. Wiara we własne możliwości i obiektywna ich ocena, pozwoli Wam podjąć słuszne decyzje. Bliska osoba dostrzeże wasze działania i jeżeli będzie kryzys to przezwyciężycie go.

 

Bliźnięta

Miłosna wróżba tarota: Wasze relacje z bliską osoba chyba niemiały się najlepiej. Jednak ten rok powinien wam wszystko naprawić. Towarzyszyć Wam bowiem powinna silna wiara, nadzieja i inspiracja. Ten rok powinien przynieść nadzieje na lepsze jutro. Brakowało w was uczucia i czas to naprawić. Zwracajcie jednak uwagę na szczegóły. Praca jaką powinniście przeprowadzić nad uczuciami powinna być przeprowadzona z dokładnością i precyzją. Należy też zwrócić uwagę aby nie poddawać się złym wpływom i sugestiom. A do końca roku możecie oczekiwać poprawy nie tylko w związku ale i we własnej osobie. Kłopoty i zmartwienia zostaną zastąpione zadowoleniem i satysfakcją. Planowany sukces jest do osiągnięcia i to w niedługim czasie. Niektórzy powinni też pomyśleć o zamianie domu lub miejsca zamieszkania. A może jakaś podróż pomoże wam odnaleźć ponownie wspólny język. Wszystko jest przed wami. Ten rok sprawia naprawdę ogromne możliwości. Nie zmarnujcie tego. Okres sprzyjający także dla poczęcia dziecka.

Rada: Pokusy, złość, mściwość chyba tego nie chcecie. Musicie pamiętać, że pozytywne rezultaty osiąga się zawsze poprzez ciężka pracę. Ostrożność i poważne podejście pozwoli wam uniknąć dużo nieprzyjemności. Szczęścia nie trzeba daleko szukać.

Dla samotnych: Chyba przyszedł już najwyższy czas na poprawę uczuciową. W tym roku nazbiera się w was tyle pozytywnej energii, że aż szkoda jej nie przelać na kogoś bliskiego. Tym samym uszczęśliwicie nie tylko siebie ale i osobę którą pokochacie. Nie zmarnujcie tej siły i wyruszcie gdzieś. Podróże sprzyja okoliczności poznania. Często taka podróż to po prostu podróż w głąb was, waszych pragnień czy priorytetów. Zmiana niektórych poglądów a także zmiana postępowania otworzy Wam nowe szanse i możliwości.

Dla osób w związku: Ostatnio mógł towarzyszyć wam okres rozbicia. Mogliście czuć, że oddalacie się od siebie. Jednak to co złe czas już odpędzić gdyż taka jest kolej rzeczy. Zbliżający się okres przyniesie wam powodzenie i zmianę postępowania. Może trochę czuliście rozczarowanie i strach przed nieznanym. Dlatego towarzyszy wam niepowodzenie. Jednak wasza wytrwałość i cierpliwość nie przejdzie obojętnie i przyniesie okres zmian na lepsze. Nie naprawiajcie na siłę kogoś, może warto zacząć od siebie i od tego czego tak naprawdę pragniecie w głębi duszy.

 

Rak

Miłosna wróżba tarota: Jesteście w okresie poznawania dwóch stron życia. Okres w którym się znajdujecie jest spokojny i cichy. Można nawet rzec, że odsunęliście się od innych. Zastanówcie się z czego wynika wasz aktualny stan. Czy uczestniczyliście w czymś nie szczerym czy może w oszustwie. Może wasze zachowanie wynika ze strachu przed odkryciem lub nie umiecie zaakceptować faktów. Niestety niektórych problemów nie da się ominąć. Wasze rozleniwienie, refleksja powodują kłopoty w relacji z bliska osobą. Ten rok będzie niestety niespokojny. Starajcie się to zmienić. Zrozumcie, że miłość i bliskość drugiej osoby są naprawdę potrzebne w życiu. Dla każdego człowieka ważne jest nabieranie mądrości życiowej, jednak pamiętajcie o tym co dzieje się w waszym otoczeniu, gdyż grozi wam utrata uczucia. Wierzę, że skorzystacie z mądrości i wasze decyzje będą dogłębnie przemyślane. Zawsze realnie oceniajcie sytuację. Korzystajcie z praktyczności i rozsądku a nie przesadzajcie z dyscypliną a wasze relacje jeszcze w tym roku ulegną poprawie.

Rada: Nie zmarnujcie czasu waszego wyciszenia, przemyślcie sprawy jeszcze raz i nie podejmijcie pochopnej decyzji. Nie bójcie się też korzystać z pomocy specjalistów czy bardziej doświadczonych osób. Tak też nie bójcie się podejmować rozsądnych decyzji.

Dla samotnych: Chyba nie potrzebnie zamykacie się w sobie. Może czujecie jeszcze wpływ przeszłości na wasze aktualne życie. Posiadacie wizje idealnego partnera, jednak nie przesadzajcie z tym idealizmem bo każdy człowiek ma wady. Uważajcie na własne upodobania i nałogi, one nie pomagają znaleźć wam miłości. Jeszcze w tym roku czeka was wewnętrzna przemiana i dzięki tej zmianie już niebawem pojawi się bliska dla was osoba.

Dla osób w związku: Ostatnio zaniedbaliście swoje obowiązki. Weszliście lub właśnie wchodzicie na drogę osamotnienia. Da wam to, pełną podziwu wiedzę o życiu. Jednak za dalekie odsunięcie się od rodziny może spowodować zrujnowanie tego co budowaliście. Możliwe, że brak wam w związku satysfakcji lub czujecie, że przepełnia was jakieś oszustwo. Porozmawiajcie o tym, ale nie podejmujmujcie nigdy pochopnej decyzji. Mądrość, wiara w szczęście a także cierpliwość budują poważne fundamenty związku. Relacja nie jest najgorsza i da się ją uratować.

 

Lew

Miłosna wróżba tarota: Zbliżający się okres to okres zmian i chyba już najwyższy czas na te zmiany. Odejdą wasze kłopoty i zmartwienia. Problem który mieliście ostatnio w związku uda się wam rozwiązać. W tym roku czeka Was też miła niespodzianka i zrobicie duży krok do przodu. Jedno jest pewne rozpoczynacie nowy etap w życiu. Możecie jeszcze przez jakiś czas odczuwać wstrzymanie lub zawieszenie, jednak jest to okres przejściowy. Wasze wysiłki bowiem zostaną wynagrodzone. Zwracajcie częściej uwagę na bliska osobę i na to by nie podeptać jej uczuć. Wasza wewnętrzna przemiana zostanie zauważona i doceniona. Jednak nie przestawajcie pracować nad sobą. Doskonalcie siebie i bliskie osoby. Nigdy nie zapominajcie, że za wyrządzone krzywdy trzeba też zapłacić a za dobro otrzymać nagrodę. Możliwe, że wyjdą więc na jaw wasze tajemnice lub pewne sprawy które chcieliście zataić przed bliska osobą. Najważniejsze byście się nie poddawali i nie próbowali dalej oszukiwać. Grajcie w otwarte i szczere karty.

Rada: Jedno działanie powoduje kolejne, wszystko ma swoje następstwa jak przypływ i odpływ czy życie i śmierć. Nie zapominajcie o tym i nie popadajcie w samo zachwyt czy pychę. Nie poprzestańcie na pochwałach.

Dla samotnych: Być może jeszcze czujecie się samotni, może nawet rozczarowani po poprzedniej nie udanej relacji. Czas o tym zapomnieć. Życie może was częściowo ukarało za wasze poprzednie zachowania, jednak zrobiliście też dużo dobrego i teraz zostaniecie za to wynagrodzeni. Czas wyjść z otoczenia, stawić czoło problemom i iść z głową do góry. W tym roku wyciągnijcie wnioski i zauważcie osobę która będzie niedaleko was.

Dla osób w związku: Chyba najwyższy czas przestać się na siebie obrażać i niszczyć swoje własne uczucia. Rok ten wróży wam bowiem zmiany na lepsze. Nauczcie się je przyjmować. Przyjmijcie zgodnością dawne nie powodzenia i wyciągnijcie wnioski na przyszłość. Pozwoli to wam uniknąć takich problemów. Jeżeli sytuacje jest na tyle przykra między wami, może czas pomyśleć o rozstaniu a jeszcze w tym roku spotkacie nową miłość. Czekają was bowiem zmiany na lepsze.

 

Panna

Miłosna wróżba tarota: Towarzyszy wam smutny okres a wasze myśli są bardzo rozproszone. Niezdecydowanie i niepewność przepełniło wasze życie jednak z drugiej strony jest w Was wewnętrzna siła, która jest w stanie pokonać te przeszkody. W tym roku możecie osiągać rzeczy niemożliwe jeżeli tylko będziecie wytrwali, odważni i cierpliwi. Dzięki tej cierpliwości uzyskacie siłę i mądrość. Nie traćcie wiary w to co chcecie osiągnąć a los wam to wynagrodzi. Musicie zrozumieć, że życie rozprasza i wystawia na pokusy każdego z nas. Rozwinie się w was niesamowita intuicja i zgodnie z waszym sumieniem podejmiecie decyzje. Zrozumcie, że nie jest tak, że wszystko straciliście. Trzymajcie się drogi której szczerze pragniecie. W tym roku bardziej poświęcicie się doskonaleniu własnej osoby. Będziecie pochłonięci rozważaniom, gdyż nie chcecie jeszcze raz podjąć pochopnej decyzji. Zwracajcie jednak uwagę by nie popaść w izolację, bo dopadnie was uczucie samotności. Więcej wychodźcie do ludzi, nie bójcie się akceptacji przeszłości i poznawania nowego.

Rada: Pamiętajcie, że człowiek uczy się na błędach . Cierpliwość, wytrwałość i spokój są cechami które pomogą ci osiągnąć wszystko czego pragniesz. Wykorzystajcie okres osamotnienia do wyciągnięcia wniosków i nie popełniajcie tych samych błędów. Wasze sumienie jest reflektorem decyzji.

Dla samotnych: Przeżywacie i jeszcze długo pewnie będziecie przeżywać smutek po dawnym związku. Jednak zrozumcie, że w życiu wszystko ma swój początek i koniec. Nabierzcie siły wewnętrznej i czas ruszyć na poszukiwania i dążenie do tego czego pragniecie. Wiecie przecież doskonale, że szukacie miłości. Bądźcie cierpliwi a czeka was szczera miłość.

Dla osób w związku: Poznaliście się w związku już chyba idealnie. Znacie swoje dobre i złe strony. Czas chyba wykorzystać swoje doświadczenie życiowe i wyciągnąć wnioski. To od was zależy jak pokierujecie związkiem. Odnajdźcie w sobie siłę i wasze uczucie. Nie patrz ciągle na wady partnera i przestań wypominać złe wspomnienia. Macie szansę naprawić swoje relacje.

 

Waga

Miłosna wróżba tarota: Zaczęliście pewnie już odczuwać okres problemów. Nie wszystkie jednak przeszkody będą łatwe do pokonania. Nauczcie się w tym roku oceniać fakty i nie stosować złych przyzwyczajeń na bliskich. Towarzyszyć wam będzie odwaga i poświęcenie dzięki temu zyskacie uznanie wśród otoczenia co przełoży się na wygraną. Jeżeli podejmiecie złą decyzję grozi wam nieustabilizowane życie uczuciowe a także wpadniecie w pętlę nieuczciwego postępowania. Skupcie się na najważniejszych priorytetach. Realnie oceniajcie sytuację i fakty a czeka was zadowolenie i stabilność uczuciowa. Czasem warto pomyśleć o zmianie miejsca zamieszkania i rozpoczęcie wszystkiego on nowa. Bowiem otoczenie, które obok ciebie się znajduje może ci źle życzyć. Poważne podejście do sytuacji i ostrożność pozwoli wam ominąć nadchodzące straty i nieprzyjemności. Większą uwagę zwracajcie na pokusy życia codziennego jakim zdarza się wam ulegać. Pamiętajcie by mieć oczy otwarte i zawsze oceniajcie sytuację z zimna krwią. Emocje to zły doradca.

Rada: Mądra ocena faktów i dobór właściwej metody są wstanie pokonać każdy problem. Musicie zapamiętać, że dobro zawsze zwycięża zło. Nauczcie się wiec rozpoznawać co jest dobre a co złe, co jest obłuda a co uczciwością.

Dla samotnych: Sprecyzujcie się wreszcie czy walczycie z otoczeniem czy z samym sobą. W życiu chyba nie narzekacie na brak pokus. Jednak czy to jest właśnie to czego pragniecie. Może czas zrezygnować z samotnego życia i wyruszyć na poszukiwanie miłości. Okres sprzyja poznawaniu. Pokażcie jacy jesteście naprawdę a miłość zawita do waszego Seca. Zrezygnujcie ze złych przyzwyczajeń.

Dla osób w związku: W waszym związku jest ciągła bitwa. Nieustabilizowanie, porażki a nawet rezygnacja. Czy nie zauważyliście, że macie to na własne żądanie? Czas temu zapobiec. Nieuczciwe postępowanie będzie wam towarzyszyć tak długo jak długo będziecie na to sami pozwalać. Ratujcie to co się da. Może jakaś wspólna podróż i odseparowanie od problemów dnia codziennego wam pomoże. Jeżeli nie znajdziecie złotego środka grozi wam rozstanie.

 

Skorpion

Miłosna wróżba tarota: Nareszcie nadchodzi dla was okres zmian. Wszystko co do tej pory zrobiliście dobrego zostanie wynagrodzone, niestety za wyrządzone zło przyjdzie też zapłacić. Nadszedł też najwyższy czas na podjęcie decyzji. Jeżeli problemem był twój rozwód to jego rezultat będzie pozytywny i ponownie odzyskacie uśmiech na twarzy. Emocjonalnie poczujecie się dojrzali. Nie zapominajcie by zawsze realnie oceniać sytuację. Niektórzy z was po prostu wybaczą pewne zdarzenia, wyciągną z nich wnioski i tym samym pozytywnie zmienią swój sposób myślenia. Jeżeli planowaliście zmianę miejsca zamieszkania, zmianę domu, pracy czy powiększenie rodziny, to ten rok jest dla was bardzo dobry. Otwierają się bowiem przed wami nowe możliwości. Nigdy nie zapomnijcie, najważniejszego faktu, że przed nadejściem poprawy następuje pogorszenie. Czyli pamiętajcie mimo, że teraz dzieje się jeszcze coś złego, wyciągnijcie z tego wnioski i uczcie się na przyszłość. Niwelujcie to co złe.

Rada: Poszukajcie sensu wędrówki swojej życiowej drogi. Nawet jeśli jesteście rozpraszani problemami dnia codziennego , wystawiani na pokusy czy trapieni przez troski. Odnajdzie swoja drogę trzymajcie się jej i dążcie do niej.

Dla samotnych: W waszym życiu nadal mogą być jeszcze zachwiania pasywne pod względem partnerstwa, jednak to się już zmienia. Zaczynacie powoli nabierać nowych wartości. Nie przyśpieszajcie żadnych zdarzeń. Jeżeli planowaliście wyjazd na wakacje to naprawdę jest to dobry pomysł. Niektórzy z was właśnie tam poznają swoja druga połówkę. Nie obwiniajcie też nikogo za wasz aktualny stan, trochę jednak macie to na własne rządnie.

Dla osób w związku: Jeszcze doskwierają wam dokuczliwe myśli, niektórzy pewnie jeszcze przeżywacie przykre wydarzenia z przeszłości. Bez pośpiechu wkraczacie w nowy etap. Tak naprawdę, każdy z was osiągnie to co pragnie w uczuciach. Do tego czasu nauczcie się czasem chodzić na kompromis, nie wykorzystujcie siebie nawzajem. To doprowadzi do nie potrzebnych i dodatkowych konfliktów. Możecie zaplanować wspólny wyjazd a może druga podróż poślubną i dziecko. 

 

Strzelec

Miłosna wróżba tarota: Towarzyszy wam okres odejścia. Z jednej strony czujecie osamotnienie, z drugiej pojawia się lekki uśmiech. Niepewnie wkroczyliście w nowy etap. Następuje poprawa sytuacji, ale nie całkowite zakończenie dawnych spraw. Może sami podeptaliście otaczające was uczucie i ulegliście wpływowi. Niepewność i niewiadoma będą wam niestety towarzyszyć. Nie zapominajcie, że za błędy płaci się tu na ziemi a wykonywane dobro jest wam wynagradzane. Znajdziecie się w okresie iluzji, będziecie sami się okłamywać, że wszystko idzie w dobra stronę. Zwróćcie uwagę na otaczających was fałszywych przyjaciół. Są to dla was często nieznani wrogowie, którzy przyszykowali pułapkę. Niepowodzenie w miłości może wam towarzyszyć dopóki nie zmienicie swojego postępowania i systemu myśli. Musicie odnaleźć w sobie wewnętrzna siłę, która pozwoli wam przezwyciężyć otaczające zło. Życie jest jedną wielką niewiadomą. Bądźcie bardziej odważni i gotowi do pokonania problemów.

Rada: Fantazja zostanie pokonana przez rzeczywistość. Jeżeli czegoś naprawdę pragniecie i to wypływa z głębi waszego serca i rozumu to podejmijcie to ryzyko. Pamiętajcie jednak by nie ulegać presji i wpływowi otoczenia.

Dla samotnych: Samotność to chyba właśnie to co chcieliście osiągnąć. Ulegliście wpływom. Teraz może wam towarzyszyć rozproszenie emocji. Kłamstwa i podstęp nie służą budowaniu trwałej relacji. Chyba czas zastanowić się nad własnymi priorytetami bez doradztwa innych osób. Nie powodzenie będzie wam towarzyszyć tak długo jak będziecie tak postępować. Pamiętajcie wszystko można naprawić. Wystarczy nad tym pracować i wykorzystać szczerość, prawdę i uczciwość.

Dla osób w związku: Chyba zaczęliście się powoli oddalać od swojej drugiej połówki. Macie to jednak na własne żądanie. Nie można budować związku na iluzji idealności czy kłamstwie. To jest sztuczne i na pokaz. Zacznijcie spędzać ze sobą więcej czasu i ratujcie waszą miłość. Naprawdę macie na to ogromną szansę, jeżeli tylko się kochacie. Pracujcie nad umiejętnością rozwiązywania problemów.

 

Koziorożec

Miłosna wróżba tarota:  Wasze najbliższe losy będą symbolizowały siłę życia, uczuć i słabości ludzkich. Z drugiej strony wprowadzi to w was okres rozważań. Bliskie osoby mogą odczuwać oddalanie się gdyż może za bardzo pochłania was romans, przyjaciele czy współpracownicy. Wasze rozważania doprowadzą was do sytuacji gdzie będziecie musieli wybrać miedzy dwiema możliwościami. Być może wasze serce zacznie się otwierać dla kogoś nowego lub jesteście zbyt zazdrośni. Jednak wszystko wskazuje na to, że zaczniecie myśleć pozytywnie. Dostrzeżecie okazje i postawicie na prawdziwe szczęście. Nie podejmujecie decyzji pochopnie. Tylko mądra ocena faktów i dogłębna analiza sytuacji pozwoli wam wybrać odpowiednią drogę. Pamiętajcie to od was zależy jak potoczą się wasze losy. Znajdziecie sposób by pokonać każda przeszkodę i rozwiązać każdy problem. Jednak pamiętajcie bez poświecenia czy ciężkiej pracy nad sobą nadal możecie tkwić w błędnym kole. Wyciągnijcie wnioski z wcześniejszego cierpienia i doświadczenia życiowego.

Rada: Musicie zapamiętać, że dobro zwycięży. Nie podejmujcie złych i krzywdzących decyzji. Zawsze musi być inne wyjście z sytuacji. Starajcie się dostrzegać każdy najdrobniejszy element. Skupiajcie uwagę na szczegóły i nie skrzywdźcie bliskiej wam osoby.

Dla samotnych: Pokażcie wreszcie swoją odwagę. To wasza wina, że jeszcze jesteście samotni. Możecie kontrolować całą sytuację. Macie do tego już energię i poświęcenie. Brak wam tylko pełnego rozwiązania. Nie wszystko podają na tacy. Może poprzednie związki się nie udały. Jednak spróbujcie wyciągnąć własne wnioski, ucząc się na błędach a stworzycie trwały związek.

Dla osób w związku: Ostatnio nad waszym związkiem wisiał romans. Zastanówcie się czy to jest właśnie to czego chcecie. Czy warto tracić coś co budowaliście przez tyle lat? Ciągły brak pewności nigdy nie wróży nic dobrego. Jeżeli dalej będziecie tak postępować to możecie stracić osobę na której naprawdę wam zależy. Życie zmusi was do wyboru. Kłamstwa mają krótkie nogi. Poszukajcie dawnej namiętności. Zacznijcie się ponownie do siebie zbliżać.

 

Wodnik

Miłosna wróżba tarota:  Jesteście na etapie zmian w swoim życiu. Zwycięstwo i satysfakcja pojawi się jako nagroda za uczciwą pracę i posługiwanie się logiką. Podejmowane decyzje są zawsze przemyślane. Czasem warto spojrzeć jeszcze z innej strony. Czy nie jest tak, że wszystko co budujecie wynika z waszego dążenia do ideału? W życiu doświadczyliście już dużo. W tym roku jesteście na etapie gdzie to od was będzie zależało, czy będziecie umieli wybrać między uczciwością a fałszem, jak i tym co będzie dobre a złe. Droga którą wybierzecie może całkowicie odmienić wasze losy. Możecie uchronić się przed romansem, gdyż wisi on w powietrzu. Odtrąceni na bok i samotni w niedługim czasie otworzycie swoje serce nowej osobie. Przy dobrym wyborze i waszych wspólnych przemyśleniach rok będzie pomyślny. Dobry okres na poczęcie dziecka czy ślub. Pamiętajcie nieumiejętność panowania nad sytuacją doprowadzi do czegoś co można uniknąć. Nie skupiajcie się na drobnych sprawach, stereotypach itp. to powoduje niepokój. Nie budujcie czegoś na nieuczciwości gdyż to prędzej czy później wyjdzie na jaw i skarze wasz związek na niepowiedzenie.

Rada: Każdy jest w stanie osiągnąć sukces jeżeli jest w stanie dostosować się do zmian. Nie warto żyć marzeniami, ciężka praca czy logiczne myślenie doprowadzi was do zwycięstwa. Chyb jednak warto nauczyć się też chodzenia na kompromis, dyscyplinę zachowajcie w pracy.

Dla samotnych: Na waszą samotność wpłynęło bardzo dużo czynników takich jak: świadomy wybór, strach przed zawodem miłosny czy emocjonalnie związanie z dawną osobą lub marzenie o zajętej osobie. Czas jednak by bliska osoba zawitała do waszego serca. Zniwelujcie swoje wahania czy niepewność. Zapomnijcie o dawnych niepowodzeniach. Musicie otworzyć się na nowe znajomości, przecież w głębi duszy tak czujecie. Przyszłość powinna uczyć a nie gnębić.

Dla osób w związku: Czy przypadkiem nad waszym związkiem nie wisi juz jakiś romans? Znajdujecie się jeszcze w okresie szczęścia, jednak może to tylko szczęście jednej strony. Czasem warto poświecić więcej czasu dla bliskiej osoby aby pielęgnować miłość, która obok was jest. Nauczcie się rozgraniczać pewne kwestie. Lub po prostu zastanówcie się nad sobą i dalszym losem. Okres sprzyja powiększeniu rodziny i zawieraniu małżeństwa.

 

Ryby

Miłosna wróżba tarota:  Odczuwacie chyba, że wasza wiara i siła jest niszczona. Nie pozwólcie na to. W tym roku powinniście się skupić na przyswajaniu nowych metod by wzmocnić swoją wolę i siłę charakteru. Intuicja w Waszym przypadku ma bardzo duże znaczenie, gdyż ma wpływ na przebieg odbywających się wydarzeń. W wielu przypadkach naprowadzi was na rozwiązania pewnych problemów. Czasami może to jednak doprowadzać do dziwnych sytuacji w postaci rozważań nad tym co dobre a co złe. Z drugiej strony to, co będziecie budować w tym roku będzie bazowało na uczuciu i sile życia a jednocześnie te same cechy ukażą słabości ludzkie. W roku tym widać chęć romansowania i oddania się pokusom. Musicie jednak pamiętać, że wtedy będziecie musieli dokonać ostatecznego wyboru. Może znudziły wam się stereotypy i szukacie po prostu sposobu na prostotę szczęścia. Podejmujecie też za dużo złudnych i naiwnych metod poznawania i zrozumienia wszystkiego co was otacza. Jeżeli czegoś niema lub nie rozumiecie to nie udawajcie ze to wiedzieliście.

Rada: Pamiętajcie sekretem życia jest szczera miłość, nie zapominajcie o tym. Zawsze podchodźcie do wszystkiego otwarcie. Komunikujcie się miedzy sobą i rozmawiajcie o wszystkim na bieżąco. Nie możecie zapominać o potędze swojej intuicji.

Dla samotnych: Jesteście już gotowi na odejście od dotychczasowego schematu. Poznaliście świat. Wiecie co jest dobre a co złe. W tym roku romans i związek aż wisi w powietrzu. Musicie bardziej uwierzyć w siebie. Posiadacie bowiem piękno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Naprawdę macie z pośród kogo wybierać. Tak, więc kończcie z lenistwem i realizujcie to o czym ostatnio marzyliście czyli o miłości.

Dla osób w związku: Ten rok chyba zaczął się dla was leniwie. Chyba zbytnio jesteście przywiązani do domowego ogniska. Wasz związek dorósł już do wiedzy i rozwagi. Jednak często postępowaliście nie do końca podejmując słuszne decyzje przez co możecie przegapić pewien ważny moment w życiu czyli romans, co może przynieść złe konsekwencje. Ufajcie własnej intuicji. Dobry okres na pomyślenie o dziecku lub sformalizowaniu związku. Zacznijcie też rozwijać wspólne zainteresowania.